Pendel roosa kvartsi ingliga Herbalissa disain

9.00

Saadavus: 1 laos

Herbalissa poolt loodud erilise disainiga pendel. Kogu pikkus ca 22 cm.

Pendel on iidne väeese, mida kasutati nii ennustamiseks kui ka vastuste leidmiseks, mida ise ei osatud leida. Pendel on lihtsam abivahend kui näiteks ruunid või taro kaardid. Pendel koosneb kindlasti ketist (paelast) ja selle otsas rippuvast elemendist. Pendlid on enamasti kristallidest, kuid võivad olla ka mõnest muust materjalist – nt puust või mõnest metallist.
Enne kui hakkas pendlit kasutama, kindlasti puhasta. Seejärel hoia pendlit päevi (ideaalis 7 päeva) enda energiaväljas, et ta hakkaks sinuga koostööd tegema. Selleks kanna pendlit endaga kaasas ja öösiti hoia pendlit magamistoas – nt öökapil, padja all või voodi all.
Tee kindlaks, milline on pendli „JAH” ja „EI” vastus. Näiteks Gunnar Aarma raamatus „Saada õnnelikuks” on pendli „JAH” vastuseks edasi-tagasi liikumine ja” EI” vastuseks pendli ringikujuline liikumine. Sinu pendli puhul ei pruugi täpselt nii olla – vastused võivad ka täpselt vastupidi olla. Selleks palu, et pendel näitaks sulle, milline on „JAH”  vastus – kui pendel käib edasi-tagasi ongi see sinu pendli „JAH” ja „EI” vastus olmselt ringikujuline liikumine.
Täna ja puhasta pendlit alati peale kasutamist. Pendlit hoia alati enda läheduses.

Shopping Cart