Magneesiumõli Looduse Pärl 150 ml

8.40

Puhas magneesiumiõli on parim toode magneesiumipuuduse leevendamiseks. Magneesiumiõli tasub kindlasti kasutada valutavatele liigestele, nahaprobleemide, lihasvalude ja lihaspingete korral. Magneesiumipuuduse sümptomite korral on soovitav määrida õli iga päev vähemalt 2 kuud, parima tulemuse saamiseks tuleks teraapiat kombineerida magneesiumi jalavannidega või kogukeha vannidega.

Magneesiumiõli on soovitav määrida niiskele nahale peale dušši, vanni või sauna. Kui nahk hakkab kipitama või kihelema, määrida vähem või lahjendada magneesiumiõli veega ja kasutada lahjendatud kujul.

Kasutamine: Pihusta õli reitele, talla alla, kõhule, kaenla alla, õli masseerida nahka ja lasta toimida 10-20 min, seejärel soovi korral maha pesta. Nahal võib olla tunda kerget kihelust ja sooja tunnet. See on normaalne, märk sellest, et magneesium toimib.

Ärge kasutage magneesiumiõli värskelt raseeritud piirkondadel. Enne õli kasutamist ei ole mõistlik keha kreemitada, sest see vähendab magneesiumi imendumist. Vältida otsest kontakti silmade ja lahtiste haavadega.

INCI: Aqua, Magnesium chloride. Magneesiumi sisaldus 31%

150ml

Shopping Cart