Greibi eeterlik õli 10 ml Jovely

6.80

Saadavus: 2 laos

Ligi 70% maailma greibitoodangust tuleb peamiselt Ameerika Ühendriikide lõunaosast. Põhilised istandused asuvad Floridas, Texases, Arizonases ja Californias.

Greibi eeterlik õli kasutatakse paljudel erinevatel eesmärkidel. Greibi eeterlik õli sisaldab rikkalikult C vitamiini. Seetõttu on ta suurepärane immuunsüsteemi tugevdamiseks, naha seisukorra ja välimuse parandamiseks, keha detox-kuuri toetamiseks.

 Greibi eeterliku õli kasutamisvõimalused:

  • Meeleolu parandamiseks kasuta aroomilambis või difuuserkaelakees
  • Organismi detox-kuuri toetamiseks lisa greibi eeterlikku õli oma kehaõlile ja masseeri kogu keha.
  • Nahale sära andmiseks ja vananemise ennetamiseks lisa C vitamiini rikast greibi eeterlikku õli oma näoõlile või –kreemile.
  • Tselluliidiga võitlemiseks lisa oma kehaõlile ja masseeri probleemseid kohti.
  • Sobib kasutada akne korral-puhastab rasust nahka.
  • Soodustab juuste kasvu
  • Kodu puhastamiseks lisa greibi seemne õli pesuveele koos vähese äädikaga. NB! Äädikas ei sobi graniit- ja marmorpindadele.

C vitamiini olulisusest naha hoolduses

C vitamiini on ülimalt oluline tarbida, kui soovid vältida oma naha enneaegset vananemist. C  vitamiin aitab hästi ennetada ja vähendada vananemise märke. C-vitamiinil on oluline roll kollageeni ja elastiini tootmisel nahas, tänu millele on nahk elastsem ning toonuses.

C-vitamiini on tugev antioksüdant võideldes vabade radikaalide vastu, mida põhjustavad välised keskkonna tegurid (UV kiirgus, õhusaaste) või organismi ainevahetuse häired. Vabade radikaalide kahjustus kasvab ühekülgse toitumisega, liigsöömisega, seoses suitsetamise või alkoholi tarbimisega, samuti vananedes ja haiguste tagajärjel. Põhiline kahju nahal väljendub selle enneaegses vananemises.

C-vitamiiniga tooteid võivad kasutada kõik, kes tunnevad, et nahk on väsinud, tuhm ning vajab turgutust. Kindlasti sobivad C-vitamiiniga näohooldustooted kroonilistele suitsetajatele, sest nikotiin takistab organismis suurel määral C-vitamiini omastamist ning seetõttu on nahk tuhm ning naha vananemise ilmingud tekivad kiiremini. On teada, et C-vitamiini vajadus on suitsetajatel suurenenud isegi kaks korda võrreldes mittesuitsejatatega.

 

Pea meeles!

  • Mitte kasutada enne päevitamist!
  • Ära kasuta lahjendamata kujul otse nahale.  Baasõlile lisa 1% eeterlikku õli. 1 ml eeterlikku õli=ca 10 tilka.
  • Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas

Kirjeldus:

Koostis: 100 % eeterlik õli Citrus paradisi

Kogus: 10 ml

Shopping Cart