Sidruni eeterlik õli 10 ml Jovely

6.80

Saadavus: 1 laos

Sidruni eeterlikul õlil lõhnab värskelt ja tsitruseliselt. Sidruni eeterlik õli kasutatakse paljudel erinevatel eesmärkidel. Sidruni eeterlik õli sisaldab rikkalikult C vitamiini. Seetõttu on ta suurepärane immuunsüsteemi tugevdamiseks, naha seisukorra ja välimuse parandamiseks, keha detox-kuuri toetamiseks.

Sidruni eeterlikku õli kasutamise võimalusi

  • Ärevuse ja depressiooni leevendamiseks kasuta aroomilambis või difuusekaelakees.
  • Keskendumisevõime suurendamiseks kasuta aroomilambis või difuuserkaelakees.
  • Isude vähendamiseks kasuta aroomilambis või difuuserkaelakees.
  • Immuunssüsteemi tugevdamiseks kasuta kehaõlides ja –kreemides. Lisa (jala)vanniveele. Sel viisil sidruni eeterlikku õli kasuatades imendub C-vitamiin otse sinu kehasse.
  • Keha detox-kuuri toetamiseks lisa sidruni eetrlikku õli kehaõlidele- ja kreemidele.
  • Jume parandamiseks ja näonaha parandamiseks lisa sidruni eeterlikku õli oma näoõlile või –kreemile, kuid pea meelses sidruni eeterlikku õli ei tohi kasutada enne päevitamist, kuna võib põhjustada naha põletust.
  • Rasuse naha korral kasuta koos jojobaõliga.
  • Tselluliidist vabanemiseks lisa sidruni eeterlikku õli oma kehaõlile ja masseeri probleemseid kohti.
  • Kodu puhastamisel lisa sidruni eeterlikku õli koos vähese äädikaga põrandapesuveele ja naudi oma puhast ja hästi lõhnavat kodu. NB! Äädikas ei sobi marmor- ja graniitpindadele.
  • Ole loominguline

 

C vitamiini olulisusest naha hoolduses

C vitamiini on ülimalt oluline tarbida, kui soovid vältida oma naha enneaegset vananemist. C  vitamiin aitab hästi ennetada ja vähendada vananemise märke. C-vitamiinil on oluline roll kollageeni ja elastiini tootmisel nahas, tänu millele on nahk elastsem ning toonuses.

C-vitamiini on tugev antioksüdant võideldes vabade radikaalide vastu, mida põhjustavad välised keskkonna tegurid (UV kiirgus, õhusaaste) või organismi ainevahetuse häired. Vabade radikaalide kahjustus kasvab ühekülgse toitumisega, liigsöömisega, seoses suitsetamise või alkoholi tarbimisega, samuti vananedes ja haiguste tagajärjel. Põhiline kahju nahal väljendub selle enneaegses vananemises.

C-vitamiiniga tooteid võivad kasutada kõik, kes tunnevad, et nahk on väsinud, tuhm ning vajab turgutust. Kindlasti sobivad C-vitamiiniga näohooldustooted kroonilistele suitsetajatele, sest nikotiin takistab organismis suurel määral C-vitamiini omastamist ning seetõttu on nahk tuhm ning naha vananemise ilmingud tekivad kiiremini. On teada, et C-vitamiini vajadus on suitsetajatel suurenenud isegi kaks korda võrreldes mittesuitsejatatega.

Pea meeles!

Ära kasuta sidruni eeterliku õliga tooteid enne päevitamist!

Kehahoolduses lahjenda sidruni eeterlikku alati mõne baasõliga – baasõlile lisa 1% eeterlikku õli. 1 ml eeterlikku õli=ca 10 tilka.

 Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Kirjeldus

100% eeterlik õli: Citrus limon

Kogus

10 ml

 

Shopping Cart