Taimetõrvik lavendliga

6.00

Saadavus: 6 laos

Taimetõrvik imeliselt lõhnava lavendliga. Lavendel on tuntud oma rahustavate omaduste poolest. Lavendli põletamine harmoniseerib koduseid energiaid ja puhastab õhku nagu kõik tõrvikud.  Tõrviku pikkus ca 15 cm. NB! Iga tõrvik on oma nägu.

Taimi on põletatud juba iidsetest aegadest erinevatel eesmärkidel. Tänapäeval põletatakse taimi näiteks:
– kodu energia puhastamiseks
– kodu puhastamiseks nii bakteritest kui ka viirustest
– kristallide puhastamiseks
– rituaalideks
– meditatsiooniks
– kodu lõhnastamiseks
– jt erinevatel eesmärkidel

Tõrviku põletamiseks ava aknad, et pahad energiad saaksid väljuda. Pane tõrvik põlema ja kustuta leek raputades. Lase tõrvikul “tossata”. Tõrvikut hoia tulekindla aluse kohal (nt suurem teokarp või vana taldrik). Peale põletamist kustuta viiruk täpselt nagu sigaret.

Kodu puhastamiseks käi läbi kõik toad. Erilist tähelepanu pööra peeglitele ja toanurkadele – sinna talletub kõige rohkem negatiivset energiat. Kui tõrviku suits on tumehall tähendab, et sellesse kohta on kogunenud väga palhu halba energiat. Puhasta seda kohta kuni tõrviku suits läheb valgeks.

Viiruste perioodil on kasulik suitsetada oma kodu eriti põhjalikult. Tee seda kindlasti, kui oled tulnud rahvarohkest kohast või sul on käinud külalised.

Lavendel – armastus, vooruslikkus, meel ja tunded.

Lavendlit teatakse ennekõike tema rahustavate omaduste poolest, kuid tegelikult on see taim väga mitmekülgste omadustega.

Taime nimetus tuleb ladinakeelsest sõnast „lavare”, mis tähendab pesema. Võib öelda, et juba tuhandeid aastaid on roomlased ja kreeklased kasutanud lavendlit oma seepide ja kümblusvee lõhnastamiseks kui ka templite pühitsemiseks. Katku aegadel on lavendliõisi kantud endaga kaasas, et vältida nakatumist. Hildegard von Bingen nimetas lavendlit „ajuürdiks”, kuna lavendel hoidvat vaimu puhtana.

Vahemere rahvastel on lavendel olnud üks laieldasemalt kasutavaid taimi. Lavendelit kasutati, et eemal hoida kõik soovimatu ja samas, et tuua oma ellu harmoonia, rahu ja ka armastus. Usuti, et lavendel aitab näha nähtamatut ja suhelda vaimudega.

Armastuse ligimeelitamiseks on lavendlit pandud lõhnakotikestesse, mida kantakse endaga kaasas. Armastuskiri või –loits toimivat paremini, kui see kirjutada lavendlilõhnalisele paberile.

Põleta lavendlit ja visualiseeri, mida täpselt sa oma ellu soovid.

Shopping Cart